HAKKIMIZDA

Temas Havalandırma Sistemleri olarak tüm havalandırma sistemlerinizin taahhüdü, tadilatı, bakımı ve onarımına 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün çalışmalarda piyasanın üzerinde garantisi hizmeti sunmakla beraber teknik destek ve hizmeti de sağlamaktayız.

Havalandırma konusunda her türlü çözüm ve öneri için Temas Havalandırma, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitededir. Ekonomik fiyatlarımız ve ürün kalitemiz sizi şaşırtacaktır. Havalandırma taahhüt ve tadilat işleriniz için firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Havalandırma sistemlerinde işi tek seferinde ve zamanında bitirmek çok önemlidir. Ayrıca yapılan işlerin iyi bir mühendislik hesabı sonrası yine iyi bir uygulama ile başarılı olması kaçınılmazdır. Firmamız estetik, ergonomik, ekonomik, ve uzun ömürlü olarak siz müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır. Proje aşamasından satış sonrası servis hizmetlerine kadar uzman ve profesyonel kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Temas Havalandırma bu bakışı ile bölgesindeki lider konumunu daha da güçlendirmektedir.